Informace pro rodiče:

Prázdninové příměstské tábory se konají ve skautském areálu Křížek v Praze 3, Pitterova  1.

Jsou určeny pro děti ve věku 4 až 11 let. Tábor je určen předškolním i školním dětem, můžete se přihlásit pouze na jednotlivé dny a také je možnost na táboře přespávat. Děti je možné přivést v 7:30 – 8:30 hod. a vyzvednout v 16:30 – 18:00 hod.  Prosíme rodiče aby se v době předávání a vyzvedávání dětí nezdržovali zbytečně v areálu, narušuje to táborový program. Areál se zamyká v 8:30 a 18:00 pozdější příchod a vyzvedávání hlaste prosím předem vedoucím.

Pro přespání dětí je vhodné, aby měly vlastní spací pytle, spát budou na matracích. V omezené míře je možné věci na spaní zapůjčit. Na příměstském táboře mohou přespávat děti starší 6 let, ostatní po předchozí dohodě.

Na táborech bude probíhat skautský program s různými aktivitami (sportovní, výtvarné, technické, hudební, návštěvy památek, kulturních zařízení, bazénu, ZOO, jízda na lodích, výpravy do přírody apod.).

Děti budou rozděleni do několika oddílů, každý oddíl má kvalifikovaného vedoucího. Všichni vedoucí pracují celý rok dobrovolně s dětmi v rámci svých skautských oddílů a mají příslušnou kvalifikaci pro práci s dětmi.

U dětí předpokládáme dodržování určitého táborového řádu. V případě výrazné nekázně je možné i ukončit další pobyt dítěte na táboře. Na tábor není možné brát s sebou domácí zvířata a jakékoliv cenné předměty (mobilní telefony, přehrávače, fotoaparáty, peníze, šperky atd.).

Cena tábora: 1750,- Kč/ turnus (nelze platit jednotlivé dny), peníze vracíme pouze, je – li dítě nemocné (potvrzení od lékaře)

Ceny jsou v Kč za jedno dítě. V ceně je započítáno celodenní stravování a účast na všech akcích (vstupné, jízdné atd.).

Platby je možné posílat na účet 2101999393/2010 (účet je transparentní možnost nahlédnutí) až po potvrzení účasti a přidělení variabilního a specifického symbolu nebo platit v hotovosti při předávání dětí na tábor.

Tábory pořádá

Junák-český skaut, 4. přístav Jana Nerudy Praha, z.s.

Pitterova 2892/1

130 00             Praha 3